Teamet vårt

MODIG
ENGASJERT
EFFEKTIV

Express Rekruttering består av en gjeng med modige, engasjerte og effektive rådgivere som brenner for å gi våre kunder de beste kandidatene på markedet til kortest mulig tid.

Vi har rådgivere med variert bakgrunn og erfaring som utfyller hverandre godt. Flere av våre rådgivere har erfaring fra kundeservice, support og retail. Denne erfaringen og forståelsen for behovet til våre kunder, kombinert med gode prosesser og metodikk, er en av våre suksessfaktorer.

Usikker på hvilken rådgiver du skal kontakte? Ta kontakt med oss her.

Våre
rådgivere

Rådgiver

Lisa Vaage

+4745258062

lisa@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Johanne Færø

+4795774188

johanne@express.no

LinkedIn

Daglig leder

Tom Erik Øverbø

+4792088686

tomerik@express.no

Rådgiver

Synne Kristoffersen

+4747670691

synne@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Aase-Marie Sandberg El-Sayed

+4793835274

aase-marie@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Martine Wiese Ringsrød

+4740437635

martine@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Agnes Fyrand-Bakke

+4748121805

agnes@express.no

Rådgiver

Malin Hansen Stenqvist

+4741752981

malin@express.no

LinkedIn