Teamet vårt

MODIG
ENGASJERT
EFFEKTIV

Express Rekruttering består av en gjeng med modige, engasjerte og effektive rådgivere som brenner for å gi våre kunder de beste kandidatene på markedet til kortest mulig tid.

Vi har rådgivere med variert bakgrunn og erfaring som utfyller hverandre godt. Flere av våre rådgivere har erfaring fra kundeservice, support og retail. Denne erfaringen og forståelsen for behovet til våre kunder, kombinert med gode prosesser og metodikk, er en av våre suksessfaktorer.

Våre
rådgivere

Daglig leder

Kathrine Evenmo Ervik

+4790060553

kathrine@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Edda Kapskarmo

+4795458204

edda@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Lisa Vaage

+4745258062

lisa@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Johanne Færø

+4795774188

johanne@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Margit Haugen

+4792264344

margit@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Julie Hansen

+4792092477

julie@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Anette Hammersgård

+4747311896

anette@express.no

Rådgiver

Hella Sommerfelt-Pettersen

+4792815638

hella@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Synne Kristoffersen

+4747670691

synne@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Agnete Gulbrandsen

+4795558852

agnete@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Aase-Marie Sandberg El-Sayed

+4793835274

aase-marie@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Martine Wiese Ringsrød

+4740437635

martine@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Susann Tandberg

+4747832434

susann@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Kristin Løkås

+4790817906

kristin@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Agnes Fyrand-Bakke

+4748121805

agnes@express.no

Rådgiver

Malin Hansen Stenqvist

+4741752981

malin@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Mia Therese Jøhl Fartum

+4747367874

mia@express.no

LinkedIn