Teamet vårt

MODIG
ENGASJERT
EFFEKTIV

Express Rekruttering består av en gjeng med modige, engasjerte og effektive rådgivere som brenner for å gi våre kunder de beste kandidatene på markedet til kortest mulig tid.

Vi har rådgivere med variert bakgrunn og erfaring som utfyller hverandre godt. Flere av våre rådgivere har erfaring fra kundeservice, support og retail. Denne erfaringen og forståelsen for behovet til våre kunder, kombinert med gode prosesser og metodikk, er en av våre suksessfaktorer.

Våre
rådgivere

Daglig leder

Kathrine Evenmo Ervik

+4790060553

kathrine@express.no

LinkedIn

Rådgiver og teamleder

Pernille Gundersen

+4795966059

pernille@express.no

LinkedIn

Researcher

Edda Kapskarmo

+4795458204

edda@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Jannicke Hoang

+4798630620

jannicke@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Pia Rinde

+4791700944

pia@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Maria Græsmann

+4797102533

maria@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Lisa Vaage

+4745258062

lisa@express.no

Rådgiver

Johanne Færø

+4795774188

johanne@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Annabel Tveit

+4797959303

annabel@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Caroline Pedersen

+4747661384

caroline@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Linda Slettebø

+4791173994

linda@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Margit Haugen

+4792264344

margit@express.no

LinkedIn