Teamet vårt

MODIG
ENGASJERT
EFFEKTIV

Express Rekruttering består av en gjeng med modige, engasjerte og effektive rådgivere som brenner for å gi våre kunder de beste kandidatene på markedet til kortest mulig tid.

Vi har rådgivere med variert bakgrunn og erfaring som utfyller hverandre godt. Flere av våre rådgivere har erfaring fra kundeservice, support og retail. Denne erfaringen og forståelsen for behovet til våre kunder, kombinert med gode prosesser og metodikk, er en av våre suksessfaktorer.

Våre
rådgivere

Daglig leder

Kathrine Evenmo Ervik

+4790060553

kathrine@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Edda Kapskarmo

+4795458204

edda@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Pia Rinde

+4791700944

pia@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Maria Græsmann

+4797102533

maria@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Lisa Vaage

+4745258062

lisa@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Johanne Færø

+4795774188

johanne@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Margit Haugen

+4792264344

margit@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Julie Hansen

+4792092477

julie@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Kristin Amanda Løkås

+4790817906

kristin@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Malin Hansen Stenqvist

+4741752981

malin@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Mia Therese Jøhl Fartum

+4747367874

mia@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Emilie Marina Holter

+4747802133

emilie@express.no

LinkedIn