Nøkkelinformasjon
Stillingstittel:
Arbeidsgiver:
Sted:
Søknadsfrist:
Antall stillinger:
Nettside:
Vi elsker å glede! Glede våre kunder med smaksbomber, innovasjon, overraskelser og smil. Vi elsker mennesker. Mennesker som deler de samme gledene som oss. Vi vet at glade mennesker er gode mennesker, og at gode mennesker gir gode opplevelser. Vi ønsker oss reale ledere og ansatte som er rause med både kollegaer og kunder, og som ikke er redd for å ta i et tak.
Om butikken:
Til vår butikk på Rugtvedt søker vi nå en ny franchisetaker. Stasjonen ligger i direkt tilknytning til E18 med god plassering og god synlighet fra veien.
Franchisetaker:
Suksess avhenger av at våre kunder alltid opplever førsteklasses service, inngående produktkunnskap, høykvalitetsprodukter, bugnende vareutvalg og skinnende rene forretninger. Dette krever dyktige franchisetakere som gjennom lederskap har evnen til å spre entusiasme, positivitet og initiativ til alle ledd i butikkene og til alle sine medarbeidere. Som franchisetaker vil du drive ditt eget selskap som selvstendig næringsdrivende samt stille en garanti til Norgesgruppen AS for drift av butikkene.
Personlige egenskaper og kvalifikasjoner:
Som franchisetaker vil du ha det fulle ansvaret for driften, inklusive personal-, økonomi- og resultatansvar. Relevant utdanning og erfaring er fordelaktig, men det viktigste er at du/dere er i besittelse av de riktige personlige egenskapene.
- Du er en kremmer og har en trang til å skape noe eget
- Du må ha evnen til å kommunisere, overbevise og begeistre
- Du har høy arbeidskapasitet
- Du har ordenssans, er strukturert og selvgående
- Du er en god selger
- Erfaring fra varehandel og butikk er en fordel
Vi kan tilby:
- Et konsept under stadig utvikling og sterke personlige utviklingsmuligheter
- En grundig og detaljert opplæring i regi av servicekontoret
- Et kunnskapsrikt og erfarent støtteapparat med funksjoner innen økonomi, salg, personal og ledelse
- Regnskapsføring og lønnsadministrasjon via sentrale funksjoner
- Medlemskap i den morsomste kjeden vi vet om – vår egen
Ønsker du mer informasjon om stillingen er du velkommen til å kontakte vår samarbeidspartner Express Rekruttering AS.
Om arbeidsgiveren
Tiger AS er et heleid datterselskap av NorgesGruppen Servicehandel AS. Selskapet driver pt 106 stasjoner, hoveddelen er i østlandsområdet. Totalt sysselsetter Tiger AS ca. 1700 ansatte på hel- og deltid. Ønsker du å gjøre karriere innen Retail? Ønsker du å lære fra en av de ledende aktørene i markedet? Dersom du synes dette høres interessant ut kan Tiger tilby deg de utfordringer du er ute etter!