Om oss

MODIG
ENGASJERT
EFFEKTIV

Express Rekruttering består av en gjeng med modige, engasjerte og effektive rådgivere som brenner for å gi våre kunder de beste kandidatene på markedet til kortest mulig tid.

Vi tilbyr effektive og innovative tjenester innen rekruttering og bemanning. For å nå vårt mål om å alltid levere Norges raskeste og mest presise rekrutteringstilbud, jobber vi kontinuerlig med å forbedre vår metodikk, ta i bruk ny teknologi og sikre kunde-/kandidattilfredshet.

Sammen med våre kunder bygger vi velfungerende og langvarige samarbeid, som kjennetegnes av fleksibilitet, effektivitet og kvalitet.

I ditt møte med oss vil du kjenne igjen våre verdier «modig, engasjert og effektiv», og oppleve en smidig prosess, som til og med er hyggelig.

Vi er godkjent «Revidert arbeidsgiver». En stor andel av våre rådgivere har gjennomført kurset i DNV GL sin standard for rekrutteringspersonell og er sertifisert i DNV GL-godkjente testverktøy.

Har du lyst til å ta en prat med oss? Kontakt oss i dag!

Våre
rådgivere

Daglig leder

Kathrine Evenmo Ervik

+4790060553

kathrine@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Margit Haugen

+4792264344

margit@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Pernille Gundersen

+4795966059

pernille@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Sigrid Årlid

+4747636057

sigrid@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Benjamin Hojem

+4793089722

benjamin@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Monica Stavik

+4745607940

monica@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Annabel Tveit

+4797959303

annabel@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Johanne Færø

+4795774188

johanne@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Linn Askevold

+4793629181

linn@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Linda Slettebø

+4791173994

linda@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Åse Krogh Hoff

+4792604806

ase@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Marie Øglænd

+4791761630

marie@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Are B. Liljedahl Skeide

+4745400718

are@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Iben Christine Aanonsen

+4797687569

iben@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Caroline Pedersen

+4747661384

caroline@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Thea-Louise Langevei

4790509417

thea@express.no

LinkedIn

Rådgiver

David Akerø

+4791391143

david@express.no

LinkedIn

Rekrutteringsassistent

Tina Bäckmark

4741324783

tina@express.no

LinkedIn

Lønns- og HR-medarbeider

Lene Skarbø

4747879960

lene@express.no

LinkedIn

Lønnsmedarbeider

Anne Margrethe Syrstadeng

annem@express.no

Kontakt oss

ADRESSE
Kongens gate 24, 0153 Oslo

TELEFON
21 93 17 70

E-POST
adm@express.no