Om oss

MODIG
ENGASJERT
EFFEKTIV

Express Rekruttering består av en gjeng med engasjerte og energiske rådgivere som brenner for å gi våre kunder de beste kandidatene på markedet til kortest mulig tid.

Hos oss vil du oppleve en smidig prosess, som til og med er hyggelig. Vi tilbyr effektive og innovative tjenester innen rekruttering og bemanning.

For å nå vårt mål om å alltid levere Norges raskeste og mest presise rekrutteringstilbud, jobber vi kontinuerlig med å forbedre vår metodikk, ta i bruk ny teknologi og sikre kunde-/kandidattilfredshet.

Vi er godkjent «Revidert arbeidsgiver» og sertifisert gjennom DNV GL. 

Kontakt oss

ADRESSE
Kongens gate 24, 0153 Oslo

TELEFON
21 93 17 70

E-POST
adm@express.no

Våre
rådgivere

Rådgiver

Annabel Tveit

+4797959303

annabel@express.no

LinkedIn

Lønnsmedarbeider

Anne Margrethe Syrstadeng

+4795031083

annem.syrstadeng@capus.no

Rådgiver

Are B. Liljedahl Skeide

+4745400718

are@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Åse Krogh Hoff

+4792604806

ase@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Benjamin Hojem

+4793089722

benjamin@express.no

Rådgiver

Caroline Pedersen

+4747661384

caroline@express.no

Rådgiver

David Akerø

+4791391143

david@express.no

Daglig leder

Kathrine Evenmo Ervik

+4790060553

kathrine@express.no

LinkedIn

Lønns- og HR-medarbeider

Lene Skarbø

4747879960

lene@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Linda Slettebø

+4791173994

linda@express.no

Rådgiver

Linn Askevold

+4793629181

linn@express.no

Rådgiver

Margit Haugen

+4792264344

margit@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Monica Stavik

+4745607940

monica@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Pernille Gundersen

+4795966059

pernille@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Sigrid Årlid

+4747636057

sigrid@express.no

LinkedIn

Rådgiver

TheaLouise Langevei

4790509417

thea@express.no

LinkedIn

Rekrutteringsassistent

Tina Bäckmark

4741324783

tina@express.no