Om oss

Express Rekruttering AS består av en energisk gjeng med rådgivere som brenner for å gi kundene våre de beste kandidatene på markedet. Du som arbeidssøker skal oppleve at jobbsøkerprosessen kan være smidig, og til og med hyggelig.

Vi er så heldige å få lov til å rekruttere medarbeidere for noen av landets mest spennende arbeidsgivere innenfor ulike fagfelt, så kanskje vi kan hjelpe deg noen skritt nærmere drømmejobben!

Foto: Håvard Storvestre

Konseptet

Express rekruttering er fremtidens rekrutteringsselskap. Vi tilbyr rekrutterings- og bemanningstjenester på landsdekkende basis, og løser våre oppdrag på 1-3 uker. Uansett hvor.

Dette er et rekrutteringskonsept i tiden, som både har fokus på pris og løsningstid. Vi bruker moderne og relevante tester slik at du som kunde kan være sikker på at kvaliteten i utvelgelsen blir ivaretatt. Sannsynligvis Norges raskeste og mest presise rekrutteringstilbud!

 

Kontakt oss

ADRESSE
Kongens gate 24, 0153 Oslo

TEL
21 93 17 70

E-POST
adm@express.no

Våre
rådgivere

Rådgiver

Alaa Hamza

+4798467681

alaa@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Annabel Tveit

+4797959303

annabel@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Åse Krogh Hoff

+4792604806

ase@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Johanne Færø

+4795774188

johanne@express.no

LinkedIn

Rekrutteringsassistent

Kaja Haugen

+4799127834

kaja@express.no

Rådgiver

Karen Kalstad

+4792861285

karen@express.no

LinkedIn

Daglig leder

Kathrine Evenmo Ervik

+4790060553

kathrine@express.no

LinkedIn

Lønns- og HR-medarbeider

Lene Skarbø

4747879960

lene@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Margit Haugen

+4792264344

margit@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Monica Stavik

+4745607940

monica@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Pernille Gundersen

+4795966059

pernille@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Rebecca Olsen

+4790606201

rebecca@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Sigrid Årlid

+4747636057

sigrid@express.no

LinkedIn

Rådgiver

Stine Elisabeth Jonassen

+4747419282

stine@express.no

Rådgiver

Therese Kristoffersen

+4799107247

therese@express.no

LinkedIn

Rekrutteringsassistent

Vilde Haugen

vilde@express.no

LinkedIn